У зв'язку з різкими перепадами температур у березні дорожнє полотно продовжує руйнуватися, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Відповідно збільшилась кількість ділянок, вкритих вибоїнами. Так, на основних дорогах загального користування державного значення на сьогодні уражено ямковістю 4433,3 км, тоді як станом на 12 лютого 2013 р. цей показник становив 2631км », - йдеться в повідомленні.

Незважаючи на те, що вже більше місяця тривають роботи з ліквідації вибоїн, завершити цю роботу поки не вдається через постійне збільшення площ, які потребують ремонту.

Станом на 20 березня вже ліквідована ямковість на 3 972,1 км основних доріг загального користування державного значення, що складає 90% доріг.

Зокрема, практично завершений ремонт на автотрасах Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, Ульянівка - Миколаїв, Херсон - Джанкой - Феодосія - Керч. У гіршому стані дорога Житомир - Могилів-Подільський. Всього залишилося відремонтувати 461 км основних доріг загального користування державного значення.

Одночасно триває ремонт доріг місцевого значення, який організовує влада на місцях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

556