Апеляційний суд Києва переніс на 4 квітня розгляд апеляції на вирок Сергію Павличенку до 13 років позбавлення волі, а його батька Дмитра - до довічного ув'язнення за вбивство судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова.

Про закінченняі засідання оголосив головуючий суддя.

У четвер суд завершив допит свідка - оператора ліфта Олексія Наумця, повідомляють «Українські новини».

Чергове засідання призначено на 11:00.

Наумець сумнівається в причетності родини Павличенків до вбивства судді.

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду Києва Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під'їзді свого будинку в Києві. Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 р. засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.

14 січня Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенків. У своїй скарзі на вирок Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу відносно слідчого столичної прокуратури, який, за їх твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

Разом з тим Павличенко в Апеляційному суді 31 січня заявив, що зізнався у вбивстві судді Зубкова під тиском слідства - явку з повинною з нього вибили електрострумом. Павличенко-молодший стверджує, що міліціонери самі говорили йому, що говорити під час допиту і слідчого експерименту.

По всій Україні відбулися акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

285