До Дня Києва у столиці запрацюють вісім сучасних модернізованих дитячих садків.

Як повідомляє прес-служба КМДА, після реконструкції дошкільні навчальні заклади матимуть нову матеріально-технічну базу і будуть розраховані на 615 місць.

Серед модернізованих дошкільних навчальних закладів: дитсадок №634 на вул.Руднєва, 63, школа-дитячий садок «Горобина» на вул.Тростянецькій, 7-Б, у Дарницькому районі, дошкільний навчальний заклад №771 на вул.Оноре де Бальзака, 52-Б, у Деснянському районі, дитсадок №691 на вул.Луначарського, 24-Б, у Дніпровському районі, дитячий садок №517 на вул.Героїв Сталінграда, 9-Б, в Оболонському районі, дитсадок №450 на вул.Дружби Народів, 14, у Печерському районі, дошкільний навчальний заклад №679 на вул.Георгія Гонгадзе, 32-Д, у Подільському районі, а також дитсадок №344 на вул.Іскрівській, 10, у Солом'янському районі.

Нагадаємо, що протягом 2013 року планується відновити та модернізувати 20 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності. Відповідне розпорядження в грудні минулого року підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Також у КМДА нагадали, що триває впровадження «Електронної системи запису в дошкільні навчальні заклади». Вона вже працює в Оболонському, Печерському і Дарницькому районах. Завершується наповнення інформаційної бази системи ще 7-ми районів.

На повну потужність електронна система запису дітей в усі дитячі садки у столиці запрацює вже в першій половині 2013 року, запевнили у прес-службі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143