Питання проведення київських виборів може бути ще раз сьогодні винесене на голосування Верховної Ради.

Як передає кореспондент ForUm'у, глава парламенту Володимир Рибак оголосив перерву в засіданні ВР і запросив лідерів парламентських фракцій до себе в кабінет на нараду.

Як повідомив журналістам лідер фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, на переговорах обговорюватиметься тема винесення на голосування постанови щодо проведення виборів мера Києва і депутатів Київради. «Зараз йдеться про те, щоб ще раз поставити на голосування постанову, прийняти її за основу, на що може піти Партія регіонів, але обмежити термін розгляду питання в цілому двома тижнями. Це буде хоч якийсь вихід», - підкреслив депутат.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 21 березня, Верховна Рада не змогла призначити дату виборів мера Києва і депутатів Київської міської ради.

Нагадаємо, Партія регіонів наполягає, що постанову про призначення дати київських виборів повинна бути ухвалена в першому читанні і направлено до комітету для підготовки до другого.

На думку регіоналів, питання виборів у Києві може вирішитися тільки після рішення КСУ з даного питання.

19 березня в Конституційний суд України (КС) надійшло подання 48 народних депутатів щодо тлумачення низки положень Конституції і закону про місцеві вибори, що стосуються місцевих виборів у Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

217