Народний артист Росії Олег Меньшиков повернувся до Москви з Ростова-на-Дону, де мав відбутися спектакль з його участю. Однак через самопочуття актора виставу довелося скасувати. Напередодні стало відомо, що у Меньшикова стався гіпертонічний криз.

Про повернення актора у столицю повідомили у прес-службі театру імені Єрмолової (Меньшиков є його художнім керівником). У прес-службі театру уточнили, що 19 березня артист погано почувався і викликав у готель швидку допомогу. Але потім йому стало краще, і актор відмовився від послуг лікарів, пишуть «Вести.ру».

 
 
Газеті Metro у театрі Єрмолової повідомили: «Олег Євгенович прилетів до Москви з Ростова-на-Дону. Мабуть, через перельот його самопочуття знову погіршилося. Зараз він вдома з дружиною, під наглядом лікарів. У нього знову високий тиск. Точного діагнозу поки не можемо назвати».

На сьогодні була запланована прес-конференція за участю артиста і інших представників трупи театру імені Єрмолової. Однак лікарі рекомендували Меньшикову утриматися від участі у цьому заході. Худрук мав розповісти про те, що змінилося у театрі за минулий рік, а також про гучну прем'єру - виставу «Портрет Доріана Грея», у якій він сам грає головну роль.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226