Продовжує розвиватися корупційний скандал навколо голови Оболонської РДА у м.Києві Василя Антонова. У ЗМІ спливли нові подробиці тіньової діяльності чиновника.

За інформацією «Обозревателя», скандальна забудова Оболоні, встановлення незаконних МАФів і розподіл бюджетних коштів, пов'язані з групою бізнесменів, яку координує Антонов.

Зокрема, в матеріалі наголошується, що відповідальним за оболонські ринки і МАФи є «король базарів» Володимир Старовойт, а розподіл бюджетних коштів, спрямованих на благоустрій району, відбувається через компанії, причетні, до пана Брезвіна. Будівельний бізнес Василь Іванович контролює через свого брата, Олександра, який зараз керує скандально відомим ЗАТ МЖК «Оболонь».

За словами журналістів, саме пан Брезвін, захищаючи свої бізнес-інтереси, заступився за Антонова, коли в січні 2013 року київська влада збиралися його звільнити.

Ідеологічний казус оболонського клану полягає в тому, що всі бізнес-партнери належать до різних політичних сил. Зокрема, Анатолій Брезвін - депутат Київради від Народної партії Литвина, Василь Антонов - голова районної організації ПР, а Володимир Старовойт - голова районної організації партії «Батьківщина».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194