Народні депутати від більшості провели нараду, на якій обговорили організаційні питання та порядок денний. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, журналістам повідомив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

«Мова йшла про наші організаційні питання. Фракція ПР дуже велика, не всі керівники груп довели до людей, як голосувати. Багато депутатів, коли розглядається питання за скороченою процедурою, просять слово, натискаючи кнопку «Слово», в той час як потрібно натиснути «За» або «Проти». Також не всі реєструються двічі на столах реєстрації, коли проходить два засідання. Це був свого роду майстер клас», - заявив він.

Відповідаючи на запитання кореспондента ForUm'у, що на нараді робив глава парламенту Володимир Рибак, Сухий сказав: «Рибака ми запитували про порядок денний. Тому що ми з цим Васильковом збилися. І Рибак сказав, що комітет вчора ухвалив рішення, що постанова суду необов'язкова. Тому сьогоднішній день ми починаємо з голосування з виборів васильківського мера».

За словами регіонала, другим питанням будуть вибори мера Києва, і позиція фракції ПР не змінилася - регіонали підтримають постанову у першому читанні.

Як раніше повідомляв ForUm, у сесійній залі парламенту відбулася спільна нарада депутатів від фракцій Партії регіонів і КПУ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227