Співробітники СБУ і прокуратури Одеської області затримали 19 березня двох чиновників Одеської міжрегіонального відділу Державної служби з контролю над наркотиками і начальника одного із відділів податкової міліції Державної податкової служби в Одеській області за підозрою у хабарництві. Про це йдеться у повідомленні прес-служби управління СБУ в області.

Крім них, в ОЗУ входив приватний підприємець.

За відомостями правоохоронців, вони розробили механізм вимагання хабарів із бізнесменів і комерційних організацій.

«Співробітники служби з контролю над наркотиками проводили офіційні перевірки комерційних підприємств щодо дотримання ліцензійних умов обігу наркотичних засобів та прекурсорів і знаходили порушення. Інші 2 учасники угруповання в ході приватних бесід пропонували керівникам перевірених підприємств посприяти у вирішенні питання про ненакладення штрафних санкцій за грошову винагороду. У разі відмови давати хабара вони погрожували анулюванням ліцензії», - сказано в повідомленні.

Співробітники СБУ встановили, що підозрювані вимагали та отримали 50 тис. доларів від керівника одного із приватних підприємств Одеси за те, що вони не вкажуть в акті перевірки знайдені порушення у сфері обігу підконтрольних речовин, повідомляють «Українські новини».

Правоохоронці 19 березня у ході оперативних заходів затримали «на гарячому» приватного підприємця - посередника - в той момент, коли він отримував частину хабара в розмірі 30 тис. доларів.

Інших 2 учасників ОЗУ, корумпованих чиновників, затримали в той же день на їхніх робочих місцях.

Прокуратура почала кримінальне провадження стосовно підозрюваних за статтею «хабар».

Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

293