Заручником з'ясування стосунків у сесійній залі стало місцеве самоврядування. Про це заявив позафракційний парламентарій Андрій Табалов, коментуючи ситуацію у Верховній Раді ситуацію.

«Складається враження, що через тривале блокування роботи Верховної Ради у депутатів геть зникло бажання працювати. На цей раз заручником з'ясування стосунків у сесійній залі стало місцеве самоврядування. Через нездатність представників різних політичних сил знайти компроміс щодо питання черговості призначення виборів, коли опозиція вимагає, насамперед, розглянути питання виборів у Києві, а потім - всі решта, більше сотні населених пунктів залишаться без легітимної місцевої влади. Зокрема, і в рідному для моєї родини селі Куйбишеве на Кіровоградщині вибори сільського голови відкладені на невизначений час», - зазначив він, повідомляє «Фраза».

«Змушений констатувати, що дії окремих парламентаріїв і фракцій підривають довіру до системи влади в цілому. Закликаю колег нарешті згадати про те, що виборча кампанія вже давно закінчилася, і пора приступити до роботи», - додав депутат.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

241