Глава Київміськдержадміністрації Олександр Попов не заводить власну сторінку в соціальних мережах, тому що вести її регулярно в нього немає часу. Про це сказав журналістам сам керівник Києва, відповідаючи на запитання, чому він досі не обзавівся власним аккаунтом в Facebook або хоча би в «Однокласниках».

«Відверто кажучи, єдина причина - розуміння того, що регулярно наповнювати сторінку у соцмережі у мене просто не буде часу. Керівництво столицею вимагає абсолютної зосередженості, і вільного часу у мене практично немає. Я чув, що за деяких політиків їхні сторіночки ведуть прес-секретарі. Але не вважаю такий підхід прийнятним для себе. Це було б нечесно по відношенню до людей, які звертаються саме до тебе», - сказав Попов.

На зауваження журналістів, що заступники голови КМДА, зокрема Олександр Мазурчак і Руслан Крамаренко, ведуть свої сторінки в Facebook, причому самостійно, керівник міста пожартував: «Ну їх же (заступників) шестеро, а я один. Напевно, у них роботи трохи менше, а часу трохи побільше».

При цьому голова КМДА зазначив, що не відчуває браку прямої комунікації з киянами. «Я багато спілкуюся з киянами. У тому числі вже кілька років ми практикуємо «раптові» виїзди без попередження районного керівництва. На місці вислуховуємо людей, тут же вирішуємо проблеми. Вважаю, це ефективна комунікація», - сказав Попов. При цьому він додав, що також регулярно стежить за інформацією, яка надходить від киян до Call-центру, і кожен понеділок спілкується з жителями міста у прямому ефірі ТРК «Київ».

«Що стосується однокласників, то з ними я спілкуюся по старинці, по телефону. Крім того, ми щороку зустрічаємося, йдемо до нашої класної керівниці. Ми прихильники живого спілкування», - сказав Попов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

113