Опозиція має намір заблокувати роботу Київської міської ради 3 червня. Про це на брифінгу заявив лідер парламентської фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, повідомляє кореспондент ForUm'у.

«3 червня Київрада не правомочна, ми заблокуємо Київраду у цей день. Ми вимагаємо від ПР оголосити вибори, як цього вимагає Конституція», - сказав він.

Крім того, за словами нардепа, опозиція виступає проти прийняття постанови щодо призначення чергових виборів київського голови та депутатів Київради у першому читанні з підготовкою у комітеті до другого.

«Постанова в першому читанні означає, що вона не прийнята. І ми вимагаємо, щоб постанова була прийнята або у цілому, або у стислі терміни для того, щоб Київрада працювала як орган виключно за законом і Конституцією», - підкреслив Яценюк.

Як повідомляв ForUm, сьогодні Верховна Рада відклала розгляд проекту постанови щодо призначення виборів мера Києва і депутатів Київради.

Депутати від опозиційних фракцій відмовилися голосувати за постанови про призначення місцевих виборів, чим заблокували прийняття рішень з цих питань.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

285