Слідів забруднення нафтопродуктами територіальних вод України в Одеській області із затопленого суховантажу «Nikolay Bauman» не виявлено.

Як повідомляє Головне управління ДСНС в області, комісія на вертольоті «Robinson 44» зробила обліт і повітряне обстеження місця затоплення судна і прилеглих територіальних вод України.

Унаслідок обстеження з висоти близько 200 м і радіусом обльоту до 2 км виявлено аварійний буй, швартувальний трос і дерев'яну балку, яку видно при певній висоті хвиль.

«Слідів забруднення нафтопродуктами водної поверхні не встановлено, про що складено акт обстеження території», - йдеться в повідомленні.

За інформацією державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря відібрані проби поверхневої води показали відсутність в них нафтопродуктів.

ГУ ДСНС в Одеській області постійно проводить моніторинг ситуації із затопленням судна «Nikolay Bauman».

Нагадаємо, 6 березня в Кілійському районі Одеської області затонув суховантаж «Nikolay Bauman». Судно прямувало з Туреччини в порт Херсон з вантажем гіпсу та обладнання і затонуло в районі Старостамбульського гирла на відстані 5 км від нульового кілометра в Чорному морі. У машинному відділенні знаходилось 4 тонни паливно-мастильних матеріалів. 11 членів екіпажу були врятовані.

За станом на 15 березня пляма нафти з теплохода становила 5 млн 288 тис. квадратних метрів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232