Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу зайнятися організацією роботи щодо запобігання наслідків весняних паводків. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив під час засідання Кабінету Міністрів у середу.

«Українські метеорологи прогнозують, що прихід справжньої весни в Україну трохи затримується. Насправді ми всі втомилися від зими. Ще будуть морози, досить сильні снігопади і дощі. Кардинального потепління, за оцінками наших метеорологів, можна очікувати на початку квітня. Тому звертаю увагу міжвідомчого оперативного штабу на чолі з Вілкулом, і особливо Державної служби з надзвичайних ситуацій, на першочергову увагу до організації нормального проходу великої води», - сказав Азаров.

За його словами, лід уже більш-менш зійшов, але загроза паводків ще існує.

«Це стосується насамперед Волинської, Рівненської та Чернігівської областей. На річках Карпат вода вже піднімалася на 1,5-2 метри, а на деяких ділянках захисних дамб ріки Тиса навіть до 6 метрів. Зараз рівні води знизилися, але ще будуть інші хвилі їх зростання», - зазначив Азаров.

Також прем'єр зазначив, що саме центральні та місцеві органи влади зобов'язані зробити все необхідне для запобігання паводку.

Як повідомляв ForUm, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських не прогнозує високого водопілля у 2013 році.

Раніше уряд доручив місцевій владі активізувати заходи щодо недопущення надзвичайних ситуацій під час повені.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179