Український уряд приділяє особливу увагу планам першочергових заходів, пов'язаних з інтеграцією України в Європейський союз. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Напрями, які вимагають досить напруженої законодавчої роботи, - це європейська інтеграція. Ми готуємося до підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Уряд приділяє особливу увагу виконанню плану першочергових заходів, що стосуються інтеграції України в ЄС на 2013 рік», - сказав Азаров.

Також прем'єр-міністр нагадав, що даний документ був затверджений 13 лютого, і вже сьогодні можна говорить про перші конкретні результати, пов'язані з його виконанням.

«Зокрема, підписані договори щодо отримання макрофінансової допомоги ЄС, а 4 березня Кабмін затвердив план першочергових заходів щодо удосконалення законодавства з питань проведення виборів і проведення інституційної реформи у сфері здійснення моніторингу та контролю державної допомоги суб'єктам господарювання», - зазначив Азаров.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 р. «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279
Туфли осень-зима Everest