Проект програми з надання державних гарантій вже презентований Кабінету Міністрів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

«Йдеться про суму на рівні 50 млрд грн. Хоча в програмі ви можете побачити, що у відповідній графі - велика сума. Це запозичення з ринку та від інвесторів. Програма вже розроблена, вона буде презентована Мінфіном, і вже презентована Кабінету Міністрів», - сказав Арбузов.

За його словами, відбір проектів для фінансування буде проводитися комерційними банками. «Коли ці проекти потраплять в комерційні банки, їх представлять уряду, і Кабмін вирішуватиме, чи давати гарантії. Ця програма абсолютно прозора. Вона буде починатися і закінчуватися на банківській системі. Коли вона стартує, ви побачите, яка вона прозора і корисна для нашої економіки», - заявив Арбузов.

При цьому перший віце-прем'єр-міністр підкреслив, що кошти для реалізації даної програми ще не виділені.

Крім того, Арбузов зазначив, що Державний банк розвитку створюється якраз для залучення інвестицій, і буде відігравати головну роль у програмі активізації розвитку економіки.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів посилить відбір інвестиційних проектів, на реалізацію яких будуть залучатися кредитні ресурси під державні гарантії.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174