Україна нарощує експорт сільськогосподарської продукції. Так, торік обсяг її продажу за кордон збільшився на 38,4% у порівнянні з 2011-м. А в найближчі два роки виручка від експорту продукції АПК повинна дійти до 22 мільярдів доларів.

Такого результату вдасться досягти завдяки реалізації Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

«Динаміку зростання товарообігу ми спостерігаємо вже не перший рік. Вже у 2014 році експортна виручка від аграрного сектора економіки повинна скласти 22 мільярди доларів. І це притому, що економіка низки країн-партнерів поки характеризується рецесією. Тому зараз саме час розвивати аграрний сектор нашої країни», - зазначив Арбузов, повідомляє «УНІАН».

Досягти такого результату вдасться завдяки Програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Саме цей стратегічний документ передбачає виконання низки завдань, стимулювати розвиток, в тому числі і аграрного сектора.

«Сільське господарство - це один з головних напрямів, по яких повинна рухатися наша держава. І у нас є значний потенціал. Тому сьогодні розроблено багато програм підтримки сільського господарства», - підкреслив перший віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що у 2012 році, в порівнянні з 2011-м, експорт сільськогосподарської продукції збільшився на 38,4%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207