Міністри повинні активніше спілкуватися з журналістами і громадськістю. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на прес-конференції.

«Ми вчора провели нараду з міністрами і прийняли рішення про періодичність зустрічей всіх керівників міністерств з журналістами. Буде створений графік, згідно з яким вони будуть зустрічатися, відповідати на запитання, дискутувати. Також ми домовилися про те, що робота прес-служб буде більш активною. Будуть направлятися матеріали міністерств, відомств. Адже в ряді випадків громадськість іноді просто не знає, що робиться в міністерстві. Відповідно, з'являються домисли», - сказав глава уряду.

У той же час Азаров підкреслив, що йому не дуже подобається формат спілкування, коли людина йде, припустимо, в Кабмін, «а її хапають за рукави і просять відповісти на якесь запитання».

«На мій погляд, це неправильно. Повинен бути формат спілкування. Брифінги, прес-конференції, круглі столи... Ми будемо ці форми вдосконалювати», - заявив він.

Також, за його словами, він закликав керівників міністерств долучитися до його досвіду і завести сторінку в соцмережі Facebook.

«У мене є своя сторінка у Facebook. Щодня я переглядаю її. Повірте, з хорошими новинами рідко звертаються. Якщо виходять на такий рівень, значить, людина зверталася до посадових осіб, а реакції - ніякої. Я запитав міністрів, чому б їм, так як я, не виділяти певний час і активно працювати з нашими людьми (за допомогою соціальної мережі. - Ред.). Це окрім підвищення довіри нічого негативного не дасть. Це посилить реакцію взаємодії. Один говорить: можна я Твіттер заведу. Я кажу: можна. Починай хоча б у Твіттері», - підсумував Азаров.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

348