У Верховній Раді стався інцидент між помічниками народних депутатів із фракції ВО «Свобода» і народним депутатом з фракції Партії регіонів Борисом Колесніковим.

Як повідомляє кореспондент ForUm'у, Колесніков піднявся до ложі для гостей, яка знаходиться поруч з ложею преси, і став забирати відеоапаратуру в Олександра Аронца, помічника Леонтія Мартинюка.

У цей час народні депутати від ВО «Свобода», побачивши, що відбувається, прийшли на допомогу. Також прибули регіонали, зокрема Нестор Шуфрич. Після словесної перепалки інцидент був вичерпаний.

Як заявив свободівець Андрій Мохник, Колесніков намагався відібрати відеокамеру, щоб помічник не фіксував порушення процедури голосування представниками більшості, тобто голосування чужими картками.

Аронець у свою чергу заявив, що Колесніков намагався витягнути його з ложі для гостей, взявши за барки.

За словами Колеснікова, він заступився за честь народного депутата від фракції Партії регіонів Тетяну Бахтєєву, над якою підсміювалися помічники нардепів.

«Що тут можна коментувати. Вони сидять на балконі, троє молодих хлопців, знімають на гаджети і починають сміятися. Тетяна Юріївна зробила їм зауваження, а вони починають показувати пальцем і сміятися. І ми піднялися і сказали: «Хлопці, недобре так поводитись». Ось і все», - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні біля трибуни Верховної Ради сталася бійка між народними депутатами від фракцій Партії регіонів, ВО «Свобода» і КПУ.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

424