У Севастополі співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували туристів із Києва, які здійснювали спуск на байдарках на річці Чорна.

За даними прес-служби Управління ДержНС у Севастополі, про зникнення туристів повідомили їхні друзі.

Як з'ясувалося, 16 травня о 14:00 туристи відправилися із с. Передове на байдарках по річці Чорна та мали прибути о 18:00 у с.Морозівка. До місця призначення вони так і не дісталися.

Рятувальники спільно з працівниками лісництва розділилися на 2 групи і почали пошуки туристів уздовж річки. Через три години у районі Чорноріченського каньйону група з 4 осіб була знайдена.

За словами киян, вони перебували вже посередині Чорноріченського каньйону - у районі Червоних Каменів, як почало сутеніти. Група побоялася продовжувати шлях річкою і спробувала пройти пішки у бік Морозівки берегом. Однак пересуватися по кам'янистому берегу було складно через відсутність освітлення. Із засобів зв'язку у них була тільки радіостанція, яка розрядилися, а мобільний зв'язок був відсутній.

Крім цього, враховуючи погодні умови у лісі (температура повітря -2 С), вони не були готові до ночівлі. Врятовані не потребували медичної допомоги, їх вивели з лісу і доставили у місто.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227