Президент України Віктор Янукович затвердив положення про Міністерство доходів і зборів України.

Відповідний указ 18 березня 2013 року розміщений на сайті Глави держави.

В указі зазначається, що Міністерство доходів і зборів України є правонаступником Державної податкової служби України та Державної митної служби України, які реорганізуються.

Президент встановив, що у складі Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів утворюються і діють підрозділи податкової міліції.

Міністр доходів і зборів України здійснює повноваження, пов'язані з прийняттям, проходженням та звільненням зі служби осіб рядового і начальницького складу податкової міліції, які проходять службу у складі Міністерства доходів і зборів України відповідно до Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ.

У відповідності з положенням, за посадовими особами органів державної податкової та митної служб та особами рядового і начальницького складу податкової міліції, які переходять на службу у Міністерство доходів і зборів України та його територіальні органи, за членами їхніх сімей зберігаються умови оплати праці та матеріального забезпечення, пільги та інші соціальні гарантії (у тому числі медичне обслуговування, санаторно-курортне та пенсійне забезпечення), встановлені відповідно до законодавства для посадових осіб органів державної податкової та митної служб та осіб рядового і начальницького складу податкової міліції та членів їхніх сімей.

Як повідомляв ForUm, Міністерство доходів і зборів створене 24 грудня 2012 року шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби.

Міністром доходів і зборів Президент призначив Олександра Клименка - колишнього голову ДПСУ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

987