Український «Приватбанк» почав розвиток мережі цілодобових відділень, в яких клієнтів будуть обслуговувати не банківські працівники, а банкомати і термінали самообслуговування. Як повідомили в прес-службі банку, перші два такі відділення вже відкрилися в Дніпропетровську. До кінця травня в різних регіонах країни працюватиме більше сотні цілодобових банківських офісів.

«Тут як в футуристичних фільмах - немає каси і співробітників, але можна оплатити будь-який рахунок, поповнити депозит, відправити переказ пластиковою карткою або готівкою через банкомат і термінал самообслуговування, - зазначив керівник департаменту розвитку «Приватбанку» Сергій Згоник. - У такому банку можна і вдень, і вночі швидко отримати гроші з депозиту або отримати переказ, в тому числі з-за кордону, зарахувавши його на карту, і зняти за необхідності готівку в банкоматі».

Як зазначили в банку, користуватися послугами таких відділень зможуть тільки клієнти «Приватбанку» - пропуском у відділення самообслуговування стане пластикова карта. Для тих, хто буде вперше користуватися подібною системою, у відділеннях передбачені покрокові інструкції з оплати послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на карту.

«Приватбанк» - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. В Україні працює 3 тисячі 395 відділень, 8 тисяч 193 банкомати і 7 тисяч 237 терміналів самообслуговування банку. На 1 січня 2013 р. активи банку становлять 172, 4 млрд грн, капітал - 18,3 млрд грн. Чистий прибуток банку за 2012 рік - 1533 млрд грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

293