Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв не передавати владу комусь зі своїх родичів і не пускати молодшого сина Миколу в політику.

«Я присягнувся, що я у жодному разі не буду передавати владу своїм рідним, близьким, родичам або дітям. Це виключено. Але найголовніше, влада у нас після Лукашенка буде у того, хто її виграє на виборах», - заявив Лукашенко в інтерв'ю телеканалу RT.

Говорячи про свого позашлюбного сина Миколу, якого раніше ЗМІ неодноразово називали можливим наступником білоруського лідера, Лукашенко повідомив, що той не демонструє жодних політичних амбіцій.

«Я не хотів би, щоб він йшов у політику. Він вже у восьмирічному віці наївся цієї політики від батька. Він це побачив, у нього навіть у дитинстві не було і немає думки про те, що ось у мене тато - президент, я теж буду президентом», - підкреслив Лукашенко.

За його словами, «таких, як молодший син Лукашенка, у нас мільйон», і вони будуть продовжувати ту справу, «яку Лукашенко колись почав», пише «Lenta.ru».

«Я поки для себе так і визначив, що я навіть і підтримувати публічно нікого не буду. Все має бути чесно. Народ повинен обрати собі керівника сам, коли настане для цього час», - заявив президент Білорусі.

«Мене турбує, в чиї руки потрапить акуратна, доглянута Білорусь. Я хотів би, щоб у владі була людина, яка шарахатися не буде, а буде продовжувати цю справу. Все повинно відповідати волі народу і тому життєвому укладу, який буде складатися на той час не тільки в Білорусі, але і у всьому світі», - додав він.

Нагадаємо, третьому синові Лукашенка - Миколі, або Колі, як його ласкаво прозвали білоруські ЗМІ, - у серпні цього року виповниться 9 років.

Останнім часом Лукашенко майже на всіх офіційних заходів, зокрема, на парадах, дипломатичних прийомах, ділових переговорах, з'являється у супроводі Миколи. Молодший син супроводжував президента в тому числі і під час недавнього візиту до Венесуели, на похорон президента Уго Чавеса, який помер після двох років боротьби з раком 5 березня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220