Минулого тижня Кабінет Міністрів знову вирішив ввести іменні залізничні квитки із зазначенням у них прізвища та імені пасажира.

Незважаючи на те, що тепер пасажирам доведеться пред'являти документи тільки під час посадки на поїзд, а не при купівлі, нововведення знову викликало дискусію серед населення про необхідність такого рішення.
За інформацією прес-служби Міністерства інфраструктури України, саме наявність іменних даних у квитках є невід'ємною частиною електронного проїзного документа, до повного переходу на який прагне «Укрзалізниця».

«Для з'ясування будь-яких непорозумінь, захисту прав пасажира необхідно мати інформацію щодо того, яка особистість має право на проїзд за оплаченим квитком. На проїзному документі зазначається інформація щодо страхування пасажира, тобто він одночасно є і страховим полісом. Тому введення іменних квитків цілком обґрунтоване», - підкреслили в прес-службі.

Крім того, міністр інфраструктури Володимир Козак зазначив, що вжитий захід покликаний припинити спекуляцію на залізничних квитках через Інтернет. Про те, чи допоможуть іменні залізничні квитки позбутися спекулянтів, і як нововведення вплине на комфорт пасажирів, ForUm запитав у експертів:

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

553