Деснянський районний суд Києва знову передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу про обставини смерті студента Ігоря Індила в Шевченківському райуправлінні столичної міліції.

Про це повідомив адвокат потерпілої сторони Олександр Заруцький.
За його словами, таке рішення було прийнято судом 15 березня на попередньому розгляді справи.

Як зазначив адвокат, суд прийшов до висновку, що під час досудового слідства не було встановлено низку обставин, не було виправлено низку порушень, у тому числі ті, на які вказував суд апеляційної інстанції, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його з одного з гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

28 травня 2010 р. прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції. Пізніше справа була передана для розслідування в прокуратуру Києва. У жовтні в прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості і перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 р. Деснянський райсуд столиці засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного в причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки.

Перед цим, 23 грудня 2011 року, суд закрив кримінальну справу щодо ще одного з підсудних - старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Цю справу за частиною першою статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України було закрито на підставі акту амністії.

24 січня 2013 р. Апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури Києва і повернув кримінальну справу за фактом загибелі Індила на новий судовий розгляд.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

343