Європейський Союз дозволив українським риболовецьким суднам поставляти продукцію в країни Євросоюзу.

«Риболовецькі судна, які ходять під прапором України і здійснюють вилов риби в міжнародних водах, відтепер зможуть продавати свою продукцію для поставок на європейські ринки», - йдеться в повідомленні прес-служби представництва України при ЄС.

За даними представництва, відповідне рішення було прийнято Генеральним директоратом Європейської комісії з питань морських справ і рибальства.

У повідомленні наголошується, що таке рішення стало результатом визнання заходів, які вжила Україна для гармонізації українського законодавства із законодавством ЄС у сфері протидії незаконному вилову риби.

Представництво підкреслило, що рішення Єврокомісії дозволяє без додаткових ратифікаційних процедур експортувати на митну територію ЄС продукцію, виловлену риболовецькими суднами під прапором України з дотриманням національного та міжнародного законодавства в сфері рибальства.

Нагадаємо, у лютому набуло чинності рішення Генерального директорату з охорони здоров'я і захисту прав споживачів Європейської комісії про дозвіл Україні поставляти свою продукцію птахівництва до країн ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253
Классические туфли мужские