Прокурор Одеської області Олександр Галкін направив лист на ім'я глави Міністерства інфраструктури України Володимира Козака про сприяння в ліквідації наслідків забруднення Чорного моря із залученням всіх морських портів області, в тому числі Одеського, Білгород-Дністровського, Іллічівська. Про це повідомляє прес-служба прокуратури наглядового відомства.

Пляма нафти з теплохода «Микола Бауман», що затонув в Одеській області, розширюється і на сьогодні становить 5 млн 288 тис. квадратних метрів.

Нагадаємо, судно прямувало з Туреччини в порт Херсон з вантажем гіпсу та обладнання і затонуло в районі Старостамбульського гирла на відстані 5 км від нульового кілометра в Чорному морі. У машинному відділенні знаходилось 4 тонни паливно-мастильних матеріалів. 11 членів екіпажу врятовані.

Дунайська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 243 КК України (забруднення моря) і за ч. 1 ст. 242 КК України (порушення правил охорони вод).

Досудове розслідування взято під контроль прокуратури області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

282