У зв'язку зі складними погодними умовами в західних областях наряди ДПС ДАІ працюють в посиленому режимі, задіяна спеціальна техніка, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ.

«Для забезпечення безпеки дорожнього руху, розчищення доріг від снігу службами автомобільних доріг західних областей за погодженням з Державтоінспекцією введено тимчасове обмеження на рух транспорту на деяких ділянках автомобільних доріг», - повідомили в ДАІ.

Зокрема, в Івано-Франківській область обмежено рух для вантажного транспорту на ділянках доріг:

- М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка, км 44 - 76;
- Н-09 Мукачеве - Львів, км 249 - 388;
- Н-10 Стрий-Чернівці - Мамалига, км 18 - 129;
- Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль, км 0 - 30.

Закрито рух для всіх транспортних засобів на Р-24 Татарів-Коломия-Борщів-Кам'янець-Подільський, км 131 - км 145 та км 148 - 149.

У напрямку м. Чернівці об'їзд організований по автодорозі Н-10 Стрий-Чернівці-Мамалига (через Коломию, Снятин), у напрямку Тернополя об'їзд організований по Н-18 Івано-Франківськ-Тернопіль.

У Львівській області для всіх видів транспорту обмежено рух на ділянках:

М-06 Київ - Чоп: 486-500 км (між селами Вербляни і Банюнин), 503-512 км (між селами Великосілки і Діділів), 577 кілометр (поблизу села Тростянець Миколаївського району), 627-631 км село Гірське).;

Н-09 Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів, км 392 (село Репехів Жидачівського району);

Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига: 7-8 км (між містами Стрий та Моршин)

Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква, 95-109 км (територія Сокальського району).

У Закарпатській області на перевальних ділянках автомобільної дороги Київ - Чоп, км 702 - км 717 нарядами ДПС здійснюється ручне регулювання проїзду великовантажного та пасажирського транспорту.

У Волинській області у зв'язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу і посиленням вітру, що призводить до утворення снігових заметів, закрито рух транспортних засобів місцевими дорогами в межах Луцького, Ківерцівського, Локачинського, Горохівського, Іваничівського районів.

У Тернопільській області введено обмеження руху вантажного транспорту, необладнаного пристроями протиковзання на автомобільних дорогах державного значення та деяких вулицях Тернополя.

Нагадаємо, на сьогодні в західних областях України оголошено штормове попередження.

У Львові прийнято рішення призупинити рух трамваїв до розчищення доріг.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

504