У модернізованих вагонах метро встановлять поліпшену систему вентиляції та майданчики для інвалідів. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, повідомив сьогодні в ході передавання на реконструкцію перших 5 вагонів в.о. голови ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Алексанр Перишкін.

«Нова система вентиляції у вагонах буде оснащена згідно з усіма сучасними вимогами. У кабіні машиніста буде кондиціонер для комфортної роботи. У пасажирських вагонах залишиться система механічної вентиляції, однак з урахуванням більш сучасних систем, забір повітря буде кращий. Крім того, все продумано так, щоб сніг і дощ не потрапляли у вагон через відкриті кватирки», - розповів Перишкін.

Крім того, за його словами, у першому і останньому вагонах передбачені майданчики зі спеціальними кріпленнями для інвалідних колясок.

«Комфортність проїзду однозначно покращиться, оскільки у нових вагонах передбачений сучасний інтер'єр, а в саму конструкцію закладений сучасний візок, який забезпечує плавність ходу і, відповідно, комфорт для наявних у ньому пасажирів», - зазначив він.

Також Перишкін підкреслив, що проект модернізації вагонів київського метрополітену розбитий на два етапи: на початку, після того, як буде створений новий склад, його протестують, а вже потім почнеться безпосередньо саме виробництво модернізованих вагонів.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 15 березня, київський метрополітен передав Крюківському вагонобудівному заводу п'ять перших вагонів для проведення їхньої комплексної модернізації за рахунок коштів Кіотського протоколу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186