Україна посіла 78-е місце серед 186 країн у рейтингу Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні «Людський розвиток-2013». Про це повідомила виконувач обов'язків постійного представника ПРООН в Україні Рікарда Рігер під час презентації доповіді про людський розвиток-2013.

За її словами, звіт відображає економічне зростання і соціальні зміни в усіх країнах світу.

Крім того, звіт акцентує увагу на державній політиці, на способі вирішення державою проблеми бідності та на пропозиціях успішних країн менш успішним.

Головними індикаторами у звіті виступає: індекс людського розвитку з урахуванням нерівності, індекс гендерної нерівності та індекс багатовимірної бідності.

«Українські державні діячі, відповідальні за здійснення державної політики, повинні ознайомитися зі звітом і взяти до уваги уроки інших держав», - сказала Рігер.

За її словами, Україна повинна звернути увагу на досягнення інших держав і спробувати реалізувати їх у своїй політиці з урахуванням специфіки розвитку держави, передають «Українські новини».

Звіт демонструє, що 40 країн світу досягли набагато кращих результатів, ніж очікувалося.

Прогрес пов'язаний з інвестиціями в освіту, охорону здоров'я та соціальні програми, а також з посиленням тенденції взаємозалежності між країнами світу.

Очолили рейтинг Норвегія, Австралія і США.

Найближчими сусідами України по рейтингу стали Перу - 77-е місце і Македонія (має однакові показники з Україною) - 79-е місце.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

258