Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок до Іраку у зв'язку загостренням ситуації безпеки у цій країні. Про це йдеться у прес-службі зовнішньополітичного відомства.

«У зв'язку з ускладненням ситуації безпеки на території Республіки Ірак, у тому числі з постійною загрозою вчинення терористичних актів у Багдаді та інших населених пунктах, МЗС рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок у вказану країну», - йдеться у повідомленні.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації українцям, які перебувають в Іраку, слід невідкладно звертатися до Посольства України у Багдаді за телефоном +964 790 416 71 52, який працює цілодобово, або дзвонити на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України +38 044 238 16 57.

Як повідомляв ForUm, Міністерство закордонних справ України засуджує терористичний акт, скоєний 11 березня 2013 року у місті Дібіс (провінція Кіркук, Республіка Ірак), внаслідок якого загинуло 5 і було поранено більше 100 чоловік, включаючи десятки учнів місцевої школи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

242