Інфраструктура плато Ай-Петрі буде розвиватися у строгій відповідності з чинним законодавством України та вимогами екологічної безпеки. Про це заявив голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов під час робочої поїздки на плато, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

«В даний час розробляється концепція розвитку плато. Без екологічного висновку жодних рішень прийматися не буде. Сучасні технології дозволяють розвивати інфраструктуру без шкоди екології», - заявив він.


 
Могильов зазначив, що першочерговими завданнями щодо розвитку території плато Ай-Петрі є розробка генерального плану території з урахуванням водопостачання і водовідведення. «Водопостачання та водовідведення - це ключові завдання, враховуючи, що тут, крім об'єктів підприємництва, розташовані селище і військова частина. Крім того, ця вода може використовуватися для гасіння пожеж у заповіднику, - підкреслив Могильов. - Ми провели дві наради. Представники профільних міністерств і відомств оглянуть об'єкти на плато, щоб розуміти першочергові завдання і крок за кроком їх виконувати. Я переконаний, що ми все приведемо в порядок».

 
Розвиток зазначеної території планується здійснювати як за рахунок бюджету, так і за рахунок коштів підприємців.

У рамках робочої поїздки Могильов поспілкувався з підприємцями, оглянув об'єкти підприємницької діяльності, очисні споруди, що існують на плато і т.д.

Нагадаємо, 28 лютого голова Ради міністрів Криму провів першу робочу зустріч з підприємцями, які здійснюють торговельну діяльність на плато Ай-Петрі, з питань легалізації підприємницької діяльності та розвитку зазначеної території.

7 березня у рамках другого наради з підприємцями глава виконавчої влади автономії запропонував розробити детальний генплан розвитку території плато.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226