У нинішньому році столична влада продовжить оновлювати парк комунального транспорту, причому упор вирішено зробити на придбання тролейбусів. Про це розповів журналістам голова КМДА Олександр Попов.

«Місто продовжує реалізацію планів з капітального оновлення парку комунального транспорту. У поточному році ми закупимо більше сотні нових комфортних тролейбусів. Цим вбиваємо відразу двох зайців: кияни отримають комфортний транспорт, який замінить маршрутки, і поліпшення екології. Тому що тролейбус - це екологічно чистий вид транспорту », - сказав Попов.

На думку керівника міста, згорнувши в попередні роки розвиток таких екологічно чистих видів транспорту, як тролейбуси і трамваї, міська влада зробила серйозну помилку, і виправляти її необхідно вже сьогоднішньої адміністрації.

«У майбутньому ми бачимо Київ містом-парком. Містом, які повернули собі славу найзеленішої та чистої столиці Європи. Тому розвиток екологічно безпечних видів транспорту-метрополітену, трамваю, тролейбусу, міської електрички - для нас пріоритет », - зазначив він.

При цьому глава КМДА акцентував, що закуплені у минулому році в рамках програми з оновлення парку комунального транспорту автобуси також відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134