Візит президента Латвійської Республіки Андріса Берзіньша в Україну сприятиме зміцненню українсько-латвійських відносин і подальшому розвитку двостороннього співробітництва у багатьох сферах спільних інтересів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з представниками засобів масової інформації, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

Янукович зазначив, що повністю задоволений результатами офіційних переговорів, які підтвердили плідний характер українсько-латвійських відносин.

«Сьогодні ми предметно обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва між Україною та Латвією, а також взаємодію у контексті реалізації курсу європейської інтеграції нашої країни. Велику увагу ми приділили питанням розвитку торговельно-економічних відносин, інвестиційного співробітництва», - заявив український Президент.

Також він повідомив, що сторони домовилися підтримувати регулярний міждержавний діалог, у рамках якого в цьому році має відбутися кілька візитів високого рівня.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович і президент Латвійської Республіки Андріс Берзіньш підписали Спільну заяву.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214