Сьогодні ціни на овочі, порівняно з минулорічними, знизилися на 21,1%, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

Зокрема, за його словами, на 15,6% впала ціна на цибулю, на 13,3% подешевшали тепличні томати, на 12% - буряк і на 8,5% знизилася в ціні картопля.

За словами міністра, цьому сприяв високий врожай овочів і збільшення потужностей для їх зберігання протягом року.

«Українці мають бути максимально забезпечені овочами власного виробництва. Тому уряд і Міністерство аграрної політики та продовольства приділяють цьому питанню особливу увагу, як одній зі складових продовольчої безпеки. На сьогодні в Україні триває щотижневий моніторинг цін на продукти харчування на місцевих оптових і роздрібних ринках. І згідно з даними за станом на минулий тиждень ціни на овочі знизилися на 21,1% у порівнянні з аналогічною датою попереднього року», - зазначив Присяжнюк.

Міністр поінформував, що на 15,6% знизилася ціна на цибулю (до 1,84 грн/кг), на 13,3% подешевшали тепличні томати (до 16,79 грн/кг) та на 1,1% - морква (до 2,71 грн/кг), на 12,5% (до 2,24 грн/кг) буряк і на 8,5% подешевшала картопля (до 1,82 грн/кг).

«В Україні зростає виробництво овочів. І відповідно, їх споживання громадянами за останні два роки збільшилося на 17%. Разом з тим, зростають обсяги потужностей зберігання овочів», - сказав він.

Також глава відомства нагадав, що завдяки підтримці держави тільки торік введено в експлуатацію 19 овочесховищ, а це 13 тисяч тонн додаткових ємностей. До 2015 року передбачається збільшити ємності ще на 550 тисяч тонн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190
Классические туфли мужские