Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляє, що Україна робитиме все для того, щоб мати нормальні відносини з Російською Федерацією.

«Якщо ми говоримо про економіку сьогодні, то наш ринок перебуває в Росії... і ми будемо все робити, щоб із сусідом у нас були нормальні відносини, щоб ми їздили один до одного в гості, щоб наш товар брала Росія. Це стратегічний партнер», - сказав Рибак, виступаючи перед робітниками Запорізького заводу феросплавів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що українська сторона розглядатиме окремі положення взаємодії з Митним союзом.

«Те, що вигідно буде Україні, те, що вигідно буде для людей, ми будемо приймати рішення, ми будемо співпрацювати в економіці, в тому числі на регіональному рівні», - зазначив спікер.

Як повідомляв ForUm, Росія пропонує Україні вступити до Митного союзу, що дозволить знизити ціну на природний газ, що закуповується в РФ. Україна сподівається на підписання угоди про асоціацію і ЗВТ з Євросоюзом і пропонує секторальну співпрацю з МС за формулою «3 +1», але Росію це не влаштовує.

13 грудня 2012 р. Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна має приєднатися до деяких положень Митного союзу.

16 січня п.р. прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв сказав, що Митний союз і Єдиний економічний простір відкриті для вступу інших країн СНД, але тільки на повноправній основі, і зазначив, що нові учасники повинні підписати всі інтеграційні документи, а не їх частину.

На початку лютого посол РФ в Україні Михайло Зурабов заявив, що українська і російська сторони знайшли можливість перегляду ціни на газ для України без її вступу до Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

165
Туфли осень-зима Everest