Делегація Європарламенту у зв'язках з Україною провела вчора, 13 березня, у Страсбурзі засідання, присвячене підготовці 20-го засідання Комітету парламентського співробітництва Україна - ЄС, яке планується провести на початку квітня в Києві.

Як повідомили у представництві України при ЄС, в засіданні взяв участь представник України при ЄС Костянтин Єлісеєв.

Сторони обговорили стан відносин між Україною та ЄС в контексті виконання домовленостей Саміту Україна - ЄС та підготовки до підписання Угоди про асоціацію восени цього року, передає «УНІАН».

Представник України при ЄС також поінформував депутатів про указ Президента України про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України від 12 березня і про схвалення урядового плану заходів щодо вдосконалення виборчого законодавства. Крім того, було обговорено прогрес у виконанні урядового плану першочергових заходів щодо інтеграції України в ЄС на 2013 рік.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 березня 2013 р. «Про невідкладні заходи щодо європейської інтеграції України».

Нагадаємо, лідери Євросоюзу за підсумками останнього саміту Україна-ЄС заявили, що очікують більшого прогресу від української влади у справі виконання умов для підписання Угоди про асоціацію.

Європейські політики зазначили, що українська влада повинна продемонструвати конкретні досягнення до травня цього року, оскільки ЄС необхідно ще додатковий час на внутрішні процедури, щоб Угода про асоціацію могла бути підписана на саміті в листопаді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

224