Кабінет Міністрів зобов'язав народних депутатів погоджувати з прем'єром свою участь у засіданні уряду. Про це йдеться в постанові уряду №147 від 11 березня.

Зокрема, цією постановою внесені зміни до регламенту Кабміну, згідно з якими питання участі нардепів у засіданні уряду вирішується за погодженням з прем'єр-міністром на підставі повідомлення з особистим підписом народного депутата або голови депутатської фракції, групи, яке надійшло не пізніше, ніж за 24 години до його проведення.

«Зазначені повідомлення з використанням факсимільного відтворення підпису таких осіб до розгляду не приймаються. Якщо кількість народних депутатів України, які бажають взяти участь у засіданні, перевищує кількість визначених в залі засідань місць для їх розміщення, у засіданні беруть участь народні депутати України пропорційно кількості представників від депутатських фракцій, груп і кількості позафракційних народних депутатів України, які виявили бажання взяти участь у засіданні», - сказано в постанові.

Також для забезпечення розміщення народних депутатів у залі засідань Кабінету Міністрів резервується необхідна кількість місць, але не більше десяти. Допуск учасників засідання та запрошених осіб до залу засідань здійснюється згідно із законодавством про охорону органів державної влади і посадових осіб з використанням технічних засобів догляду та контролю у визначеному Кабміном порядку.

Також у документі йдеться, що учасники засідання і запрошені можуть подавати свої зауваження щодо розглянутих запитань у письмовій формі.

Особи, запрошені на засідання Кабміну, після завершення обговорення питання членами уряду можуть з дозволу головуючого вносити пропозиції з питання, що обговорюється, зробити застереження, давати пояснення.

Учасникам засідання і запрошеним особам забороняється переривати доповідачів та інших представників, які виступають, коментувати доповіді та виступи, робити репліки й іншим способом перешкоджати проведенню засідання Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров не надав слова представникам опозиції під час розширеного засідання Кабінету Міністрів 27 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

549
Туфли осень-зима Everest