Кабінет Міністрів зобов'язав народних депутатів погоджувати з прем'єром свою участь у засіданні уряду. Про це йдеться в постанові уряду №147 від 11 березня.

Зокрема, цією постановою внесені зміни до регламенту Кабміну, згідно з якими питання участі нардепів у засіданні уряду вирішується за погодженням з прем'єр-міністром на підставі повідомлення з особистим підписом народного депутата або голови депутатської фракції, групи, яке надійшло не пізніше, ніж за 24 години до його проведення.

«Зазначені повідомлення з використанням факсимільного відтворення підпису таких осіб до розгляду не приймаються. Якщо кількість народних депутатів України, які бажають взяти участь у засіданні, перевищує кількість визначених в залі засідань місць для їх розміщення, у засіданні беруть участь народні депутати України пропорційно кількості представників від депутатських фракцій, груп і кількості позафракційних народних депутатів України, які виявили бажання взяти участь у засіданні», - сказано в постанові.

Також для забезпечення розміщення народних депутатів у залі засідань Кабінету Міністрів резервується необхідна кількість місць, але не більше десяти. Допуск учасників засідання та запрошених осіб до залу засідань здійснюється згідно із законодавством про охорону органів державної влади і посадових осіб з використанням технічних засобів догляду та контролю у визначеному Кабміном порядку.

Також у документі йдеться, що учасники засідання і запрошені можуть подавати свої зауваження щодо розглянутих запитань у письмовій формі.

Особи, запрошені на засідання Кабміну, після завершення обговорення питання членами уряду можуть з дозволу головуючого вносити пропозиції з питання, що обговорюється, зробити застереження, давати пояснення.

Учасникам засідання і запрошеним особам забороняється переривати доповідачів та інших представників, які виступають, коментувати доповіді та виступи, робити репліки й іншим способом перешкоджати проведенню засідання Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров не надав слова представникам опозиції під час розширеного засідання Кабінету Міністрів 27 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

551