Під час офіційного візиту президента Латвійської Республіки Андріса Берзіньша 14-15 березня в Україну буде обговорюватися тематика європейської інтеграції України, зокрема, хід підготовки до укладення Угоди про асоціацію з Євросоюзом і можливості подальшої лібералізації візового режиму для громадян України.

Про це повідомляє прес-служба Президента України з посиланням на главу Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна.

Він зазначив, що 14 березня в Києві глави двох держав проведуть двосторонні переговори, візьмуть участь в українсько-латвійському бізнес-форумі.

Порядок денний переговорів включає також питання активізації двосторонньої торговельно-економічної взаємодії, співпраці у сферах транспорту, енергетики, розширення ділових контактів і культурно-гуманітарних зв'язків між Україною та Латвією.

Льовочкін повідомив, що в рамках візиту передбачається підписання низки двосторонніх документів, у тому числі Спільної заяви Президентів України та Латвійської Республіки, Угоди про основні напрями співробітництва у сфері захисту прав споживачів.

У рамках офіційного візиту в Україну президент Латвії відвідає Одеську область, де візьме участь у роботі українсько-латвійського бізнес-форуму, а також ознайомиться з діяльністю Одеського та Іллічівського морських торгових портів.

Берзіньш відвідає Україну на запрошення Януковича.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185