Ніша літніх авіарейсів у зв'язку з банкрутством «АероСвіту» буде повністю заповнена. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, в ході брифінгу після засідання уряду заявив міністр транспорту України Володимир Козак.

«Комісія розглянула це питання. Ті заявки, які були подані іншими компаніями, на 100% задоволені. Хочу зазначити, що «АероСвіт» не працює вже 2 місяці, але пасажиропотік збільшився на 1,6%. Порожнеча заповнюється іншими компаніями. Пройде час, і з річним графіком питання стабілізується», - підкреслив Козак.

Також міністр зазначив, що будуть враховані всі прохання відповідної профспілки.

«З керівником профспілки я зустрічався, і на його прохання, коли проводили перевірку, всі вимоги були враховані», - сказав міністр, зазначивши, що, зокрема, було враховано вимогу не брати на роботу іноземних пілотів, поки не працевлаштують українських, які залишилися без роботи після банкрутства «АероСвіту».

«Колишні співробітники «АероСвіту» - це висококваліфіковані фахівці, і їхні вимоги цілком законні», - резюмував профільний міністр.

Як повідомляв ForUm, наприкінці грудня 2012 року на виконання внесеного прокуратурою Київської області подання авіакомпанія «АероСвіт» виплатила працівникам майже 19 млн грн заборгованості з оплати праці за листопад 2012 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184