Керівники міст і районів Криму несуть персональну відповідальність за санітарний стан підвідомчих територій. Про це заявив голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов на нараді з керівниками регіонів, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

Глава кримського уряду підкреслив, що особливу увагу необхідно приділити прибиранню магістральних автодоріг і прилеглих до них територій. «По магістральних дорогах від Сімферополя в напрямку Керчі, Джанкоя, Ялти, Бахчисараю, Красноперекопська до нас приїжджає більшість туристів. Санітарну ситуацію на цих дорогах необхідно міняти і наводити порядок», - підкреслив Могильов.

Крім того, в усіх регіонах у рамках акції «Чистий Крим» доручено привести у належний санітарний стан територію уздовж залізничного полотна, а також лісопосадки і паркові зони, русла річок та водоймища.

До роботи з прибирання територій необхідно залучати не лише комунальні служби, але й дорожні, а також громадськість. Кошти на оплату їхньої праці планується передбачити у бюджетах усіх рівнів. «За кожним необхідно закріпити певну територію. Цю роботу повинні організовувати керівники на місцях, ви несете персональну відповідальність за порядок», - звернувся до учасників відеоконференції Могильов.

У свою чергу заступник голови Ради міністрів АРК Азіз Абдуллаєв повідомив, що у ході перевірок виявлено незадовільний стан деяких полігонів ТПВ у кількох регіонах Криму. На деяких об'єктах відсутня огорожа по периметру, перевищується проектна потужність, у деяких регіонах не проводиться моніторинг забруднення навколишнього природного середовища, експлуатуються закриті полігони тощо. Головам міст і районів доручено усунути порушення.

Нагадаємо, раніше голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов заявив, що у Криму необхідно активізувати роботу з прибирання узбіч автомобільних доріг та прилеглих територій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207