Вищий спеціалізований суд України з розгляду кримінальних і цивільних справ на 2 квітня призначив розгляд касаційної скарги на вирок екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку у справі про перевищення службових повноважень.

Про це повідомила дружина екс-глави МВС, народний депутат Ірина Луценко.

За словами Луценко, днями народні депутати зустрічалися з головою Вищого спецсуду і просили повідомити, коли слід чекати призначення до розгляду касації, або повідомити про зміну судді.

Сьогодні голова суду повідомив депутатам про те, що розгляд скарги призначено на 2 квітня, сказала Луценко, передає «УНІАН».

У свою чергу, адвокати екс-міністра Ігор Фомін та Олексій Баганець заявили, що не отримували жодних повідомлень із суду про призначення дати розгляду касаційної скарги.

Разом з тим у прес-службі Вищого спецсуду підтвердили інформацію дружини Луценка. «Так, дійсно, це рішення було прийняте тільки сьогодні», - сказали у прес-службі.

У суді не уточнили, коли саме розпочнеться розгляд касації на вирок Луценка, але зазначили, що, як правило, засідання починаються о 10:00.

Як раніше повідомляв ForUm, 27 лютого 2011 року Печерський райсуд Києва засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн. компенсації МВС за завдану шкоду), з позбавленням права обіймати керівні посади та рангу державного службовця.

17 серпня 2012 року Печерський районний суд визнав Луценка винним у халатності при продовженні оперативно-розшукових заходів відносно водія колишнього заступника голови СБУ Сацюка Давиденка і засудив до 2 років обмеження волі.

31 серпня Луценка вивезли із Лук'янівського СІЗО у Менську колонію.

Президент України Віктор Янукович обіцяє розглянути можливість помилування екс-глави МВС України Юрія Луценка у разі незадоволення Вищим спеціалізованим судом касації екс-міністра.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317