Незважаючи на заяви Арсенія Яценюка про те, що опозиція починає піднімати людей на боротьбу з владою, виявилося, що в партійних структурах «Батьківщини» і «Фронту змін» нічого про майбутню революцію не знають. Про це пише у статті «Революція від опозиції скасовується» газета «Взгляд», кореспонденти якої спробували записатися добровольцями у «Народне віче».

Так, у центральному штабі «Батьківщини» на Подолі у Києві журналісту пояснили, що питаннями проведення акцій не займаються. «Ми громадська приймальня і питаннями організації акцій не займаємося, ви потрапили не за тією адресою», - сказали у штабі.

Кореспондент зазначає, що аналогічним результатом закінчився і візит в офіс «Фронту змін», що розташований також на Подолі. Дівчина, яка зняла трубку, назвалася секретарем і запевнила, що «у нас ніяких акцій не заплановано», порадивши звернутися у районну організацію, повідомляє «УНІАН».

У статті розповідається, що у Подільську районну організацію кореспондента не впустили, попередивши, що ніяких вказівок із центрального офісу не надходило.

Журналісти зазначають, що на запитання, коли будуть проходити віче, ніхто виданню не дав відповіді не тільки у Києві. «Лише у Вінницькій обласній організації припустили, що, можливо, мітинги почнуться наступного тижня», - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, що 9 березня біля пам'ятника Тарасу Шевченку голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що опозиція найближчим часом почне проводити у різних регіонах України народні віче і піднімати людей на боротьбу з владою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

218