Бажаючі попрощатися з актором Андрієм Паніним влаштували колотнечу зі службою безпеки, яка не дозволяла залишитися на панахиді у МХТ ім.Чехова.

Громадянська панахида проходить у МХТ імені Чехова, де артист працював понад десять років. Попрощатися з Паніним прийшли сотні людей, які заповнили весь Камергерський провулок. Однак їм дозволяють тільки покласти квіти, але при цьому заборонили залишитися у залі для глядачів. Служба безпеки почала виводити шанувальників таланту актора, вони скупчилися біля виходу із театру і намагалися повернутися у залу, де досить багато вільних місць, після чого і виникла бійка, передає «ИТАР-ТАСС».

Адміністрація театру, щоб не допустити конфліктних ситуацій, відчинила балкон і дозволила глядачам бути присутніми на панахиді.

Нагадаємо, тіло Андрія Паніна з травмою голови було виявлене у його квартирі на південному заході Москви 7 березня. Протягом чотирьох днів з актором не могли зв'язатися близькі, а у четвер знайомий артиста приїхав до нього додому і знайшов його тіло.

За фактом загибелі Андрія Паніна Головне слідче управління СК РФ по Москві порушило кримінальну справу за ч.4 ст.111 КК РФ («Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, що спричинило з необережності смерть потерпілого») для проведення необхідних експертиз.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

888