Наступне засідання Апеляційного суду Києва щодо розгляду справи батька і сина Павличенків почнеться 21 березня о 10.30.

Суд постановив оголосити перерву у зв'язку з рішенням викликати як свідків заступника начальника УБОЗу міста Києва та слідчого з особливо важливих справ, який проводив допит засуджених Павличенків.

Також суд вирішив викликати потерпілого, який працював ліфтером в будинку, де було скоєно вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду Києва Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під'їзді свого будинку в Києві. Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 р. засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.

14 січня Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенків. У своїй скарзі на вирок Павличенки просять генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу відносно слідчого столичної прокуратури, який, за їхніми твердженнями, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

Разом з тим Павличенко в Апеляційному суді 31 січня заявив, що зізнався у вбивстві судді Зубкова під тиском слідства - явку з повинною з нього вибили електрострумом. Павличенко-молодший стверджує, що міліціонери самі говорили йому, що варто говорити під час допиту і слідчого експерименту.

По всій Україні відбулися акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

293