Громадянка України Анхар Кочнєва, викрадена бойовиками сирійської опозиції у жовтні минулого року, підтвердила РІА «Новости» по телефону, що самостійно втекла у понеділок від викрадачів - бойовиків так званої Вільної сирійської армії (ВСА).

«Я була полонянкою начальника Військової ради ВСА регіону південних передмість Хомс, я втекла сьогодні вранці близько 6 ранку, мене тримали в одному з південних передмість Хомс - Буейда, там є озеро, і сьогодні вранці мене перевезли через це озеро. Йшла, йшла і перша зустрічна людина виявилася тою, яка мені потрібна», - розповіла Кочнєва.

За її словами, викрадачі поводилися з нею погано. «Спочатку, перші 40 днів, зі мною поводили більш-менш, а потім мене стали кривдити... Погано було, вони (викрадачі) самі погано живуть, а я жила ще гірше, ніж вони... Лікуватися тепер буду довго і дуже дорого, на жаль... », - сказала Кочнєва, повідомляє «УНІАН».

Українська журналістка, за її зізнанням, сама спланувала і зробила втечу з полону. «В останні дні мого перебування в полоні було посилення режиму (охорони), але я зрозуміла, де вони ловлять ґав і змогла втекти... Я дуже страшно ризикувала, я йшла через поля, які могли закінчуватися мінними полями, а я через них йшла», - зазначила Кочнєва, додавши, що зараз «їде в Дамаск» під охороною.

Як повідомляв ForUm, громадянка України Анхар Кочнєва, викрадена бойовиками сирійської опозиції у жовтні минулого року, втекла від викрадачів.

Кочнєва приїхала до Сирії після початку збройного конфлікту, працювала позаштатним кореспондентом, супроводжувала українських журналістів, співпрацювала з низкою російських ЗМІ.

Вона була викрадена у жовтні 2012 року. На початку листопада на її сторінці в соціальній мережі Facebook було викладено її відеозвернення з проханням виконати умови викрадачів, які вимагають за звільнення викуп і погрожують стратити заручницю, якщо не отримають гроші.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

392