Столичне управління Державтоінспекції закликає водіїв бути уважними та обережними в умовах ожеледиці, повідомили у відділі по зв'язках з громадськістю Управління ДАІ м. Києва.

Так, за інформацією Укргідрометцентру, 12-13 березня в столиці збережеться низька температура повітря, очікуються опади у вигляді снігу, що може призвести до появи ожеледі, а це ускладнить рух транспорту і пішоходів.

Щоб уникнути ризику потрапити в ДТП, Державтоінспекція радить водіям бути уважними при проїзді пішохідних переходів, знижувати швидкість, не об'їжджати транспорт, який зупинився перед «зеброю», а зупинитися і пропустити людей, що переходять дорогу.

Також необхідно своєчасно перевіряти технічний стан транспортних засобів, не залишати автомобілі в місцях, де вони заважатимуть нормальному руху транспорту.

Державтоінспекція міста звертає увагу водіїв на особливості керування транспортними засобами в умовах мжички, дощу, снігу і т.п.

У зв'язку з цим ДАІ закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції, правил маневрування, а в умовах недостатньої видимості рухатися з включеним ближнім світлом фар або протитуманними фарами. Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрів, що в несприятливих погодних умовах можуть призвести до втрати контролю над автомобілем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

121