У Києві 23 людини, у тому числі дитина, захворіли гострою кишковою інфекцією, повідомили ForUm'у в Державній санітарно-епідеміологічній службі України.

Згідно з повідомленням, 5 осіб з середньою формою перебігу хвороби знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні №4, 2 людини - в лікарні №5, 9 людей у ​​лікарні - №9 і дитина в - лікарні №2.

«Решта захворіли з легкою формою перебігу хвороби», - запевнили в МОЗ.

Під час проведення епідрозслідування встановлено, що 7 березня на корпоративному святкуванні за адресою: м. Київ, Голосіївський район, пров. Охтирський, 7, ТОВ «ДЦ «Україна» люди, які захворіли, їли торт.

Встановлено, що торт був виготовлений в кафе «Бельгусто» ТОВ «ТС Плюс», за адресою вул. Краснова, 27, Святошинський район м. Києва.

При перевірці дотримання вимог санітарного законодавства в зазначеному закладі були встановлені порушення, а саме: відсутність необхідних умов
для приготування кондитерських виробів з кремом та відсутність у 5 з 12
працівників відомостей про проходження медичного обстеження.

За результатами перевірки головний державний санітарний лікар Голосіївського міжрайонного управління ГУ ГСЕС у м. Києві виніс постанову про тимчасову заборону функціонування кафе «Бельгусто» на період проведення епідрозслідування та з'ясування обставин виникнення спалаху.

Крім того, директор ТОВ «ТС Плюс» Ю. Шматлай притягнутий до адміністративної відповідальності.

Лікар-інфекціоніст поліклініки №3 Святошинського району провів медичний огляд 9 співробітників кафе. За результатами огляду - всі здорові, про 3-х відсутніх співробітників передані відомості за місцем проживання для подальшого медичного спостереження та обстеження.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів щодо локалізації та
ліквідації спалаху. Ситуація знаходиться під контролем Держсанепідслужби
України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184