Перевірки в прокуратурі Донецької області, які здійснює Генеральна прокуратура України, - стандартна процедура після зміни керівництва.

Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства у зв'язку з поширенням у засобах масової інформації «невірних відомостей щодо причин проведення перевірок у прокуратурі».
«Генеральна прокуратура України дійсно проводить перевірку в прокуратурі Донецької області. При цьому жоден слідчий у перевірці не задіяний», - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з тим, що нещодавно призначений новий прокурор, за регламентом центральний апарат зобов'язаний здійснити перевірку, так званий аудит роботи попереднього керівництва по всіх напрямах прокурорсько-слідчої діяльності.

«Це стандартна процедура, яка проходить у всіх прокуратурах обласного рівня в разі зміни керівництва. Всі інші версії причин виникнення цієї перевірки - домисли, які не відповідають дійсності», - підкреслили в прес-службі.

Як повідомляв ForUm, 26 лютого 2013 р. Володимир Вишинський, який очолював прокуратуру Донецької області, був призначений керівником одного з головних управлінь Генеральної прокуратури України.

Перший заступник прокурора Донецької області Олег Сюсяйло очолив прокуратуру Донецької області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1100
Туфли осень-зима Everest