Головний лікар однієї з районних лікарень Одеської області затриманий під час отримання хабара, повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю ГУ МВС в області.

У міліцію звернувся комерційний директор підприємства, яке займається обслуговуванням і ремонтом ліфтів. Він повідомив, що головлікар лікарні вимагає у нього хабар за те, щоб підписати договір на обслуговування ліфтів у поточному році.

У 2012 році дана фірма виконала роботи з ремонту та обслуговування трьох лікарняних ліфтів на суму 43 тисячі гривень.

«Однак головлікар лікарні, який є розпорядником бюджетних коштів, відмовився перераховувати гроші, поки не отримає так званий «відкат» - винагороду в сумі 4700 гривень, тобто трохи більше 10% від суми. Коли комерційний директор фірми приїхав до головлікаря, щоб нагадати про неоплачені роботи і підписати договір на обслуговування ліфтів у 2013-му році, керівник лікарні заявив, що, поки не отримає вказану суму, договір не підпише, і роботи не оплатить. При цьому він натякнув, що дана фірма - не єдина, і він може укласти договір на обслуговування ліфтів з іншим підприємством», - повідомили в міліції.

Гроші, що призначалися як хабар, були помічені і вручені заявнику. Головлікар лікарні призначив зустріч комерційному директору фірми на одній з вулиць Київського району Одеси. Під час отримання грошей він був затриманий співробітниками сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Одеського міського управління міліції.

За скоєння даного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8-ми до 12-ти років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1046