Будівництво Малої окружної дороги почнеться наступного року. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив сьогодні під час виїзної наради голова КМДА Олександр Попов.

«Комплексно цей об'єкт може бути визначений у термінах і обсягах уже цього року, але що його цього року почнуть будувати, я поки не впевнений», - зазначив він.

За словами чиновника, будівництво Малої окружної дозволить розвантажити столицю від фур, вивести їх за межі міста і направити відразу на Бориспіль.

Також він зазначив, що зараз проходять тісні консультації з Кабінетом Міністрів щодо реконструкції Окружної дороги.

«Потік вантажного транспорту, який пропускає через себе Окружна дорога, - питання національного значення. Його потрібно вирішувати, в тому числі і за рахунок фінансування з державного бюджету. Тому сьогодні ми ведемо в цьому напрямі консультації з Кабінетом Міністрів. Я сподіваюся, що ми отримаємо позитивне рішення щодо перспектив повної реконструкції цієї об'їзної дороги», - резюмував Попов.

Як раніше повідомляв ForUm, через 5 років у Києві з'явиться перша концесійна кільцева дорога: 18-кіломметрова ділянка окружної дороги, що з'єднає Столичне і Бориспільське шосе.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

200